banner bloomnet

Koszt strony internetowej. Za co tak naprawdę płacisz?

- Ile kosztuje u Was strona internetowa? - wielu klientów już stojąc w drzwiach agencji interaktywnej chciałoby wiedzieć, ile zapłaci za projekt. Cóż, to nie takie proste. Każda strona jest po prostu inna, bo każdy klient ma inne wymagania i cele biznesowe. To, ile pieniędzy będziesz musiał wyłożyć na firmową witrynę, zależy więc od bardzo wielu czynników.   

Koszt strony internetowej. Za co tak naprawdę płacisz?

Z cenami za strony internetowe jest trochę jak z kupnem nowych samochodów. Możemy wyjechać z salonu najuboższą wersją danego modelu, płacąc za auto możliwie najmniej, ale jeśli marzymy o lepszym wyposażeniu i zaczniemy dokładać kolejne funkcjonalności, stawka rośnie. Czasami znacznie.

Dlatego szybka odpowiedź na pytanie, ile kosztuje strona internetowa, też nie jest taka prosta. Chociaż oczywiście jest pewien szeroki rozstrzał cenowy, który można podać.

Przykład: weźmy pod uwagę doświadczoną agencję interaktywną, której kompetencje nie ograniczają się tylko do stworzenia projektu strony, ale uwzględniają też m.in. kompleksowy copywriting, optymalizację gotowej już witryny i możliwość późniejszej administracji.

Pozostało 75% artykułu